Owoce liofilizowane - Co to jest?

Owoce liofilizowane są coraz częściej wybieranym produktem ze względu na pełnię wartości odżywczych, które posiadają. W naszym sklepie dostępnych jest wiele różnych wariantów, zarówno tych standardowych, jak i bardziej egzotycznych. Stanowią świetny element dekoracyjny do wyrobów cukierniczych, jednak coraz częściej są także wykorzystywane w domowych zaciszach. Ze względu na różną formę posiadają wszelkie zastosowania. Owoce liofilizowane bardzo często znajdują się w różnego rodzaju musli, a także w czekoladach z dodatkiem właśnie tych owoców. Ich Słodki smak i pełnia witamin sprawiają, że są bardzo często wybierane przez zarówno dorosłych jak i dzieci.
Owoce liofilizowane

Owoce liofilizowane gdzie kupić?

Bardzo duży wybór owoców liofilizowanych jest dostępny w naszym sklepie. Można tam znaleźć je w różnych formach: proszku, plasterkach, a także jeszcze większych formach. Mnogość smaków pozwala na znalezienie czegoś odpowiedniego dla siebie wielu osobom. Nieważne czy jest to smakosz lokalnych produktów, czy pasjonat egzotycznych smaków. Wybór jest naprawdę szeroki. Różne wielkości opakowań pozwalają na zaopatrzenie się w dokładnie tak duży produkt, jaki jest potrzebny. Tuby, w których dostępna jest większość produktów z naszej oferty, są niesamowicie praktyczne, a dodatkowo wykonane zostały z ekologicznego materiału.

Owoce liofilizowane w proszku - Czy warto?

Owoce liofilizowane w proszku są równie wartościowe co ich składające się z większych części odpowiedniki. Forma proszku ułatwia wykorzystywanie tego produktu, a także przyswajanie większych ilości witamin. Proszek z powodzeniem może być dodany do shake’a nadając mu wyjątkowy smak, a także mnogość wartości odżywczych.

Owoce liofilizowane - Cennik.

Cena owoców liofilizowanych zależy od kilku czynników. Przede wszystkim jest to kwestia rozmiaru opakowania, egzotyczności owocu (czyli dostępności), a także formy, w jakiej dany produkt występuje w sprzedaży. Przystępność cen oferowanych w naszym sklepie jest dla nas istotną kwestią. Przykładamy ogromną wagę do tego, aby każdy był w stanie sobie pozwolić na zakup naszych produktów, wprowadzając tym samym więcej zdrowia do swojego życia. Wysoka jakość w przystępnej cenie to kwestie, które są dla nas niezwykle istotne.

Opinie o owocach liofilizowanych ze sklepu cukieteria.pl

Zasmakowały mi owoce liofilizowane w musli, które kupowałam. Teraz sama tworzę sobie granolę na śniadanie i owoce dostępne w cukieterii są mi w tym celu niezwykle przydatne. Mnogość oferty sprawia, że aż chce się przetestować każdy ze smaków. Moja kolekcja stale rośnie a śniadania są bardzo zróżnicowane.
Marta
Skusiłam się na zakup owoców liofilizowanych w proszku. Była to najlepsza decyzja mojego życia. Teraz każde smoothie ma wspaniały smak i kolor a moja dieta została powiększona o szereg witamin. Super opcja, siostra mi podbiera więc będę musiała kupić i jej.
Katarzyna
Zaczęliśmy rozszerzać dietę naszego synka i zdecydowaliśmy się na zakup kilku rodzajów owoców liofilizowanych.Synkowi najbardziej smakuje malina a mąż rozkoszuje się bananami. Cieszę się, że mogłam wprowadzić tak zdrowe urozmaicenie do naszych diet
Magdalena
Kupiłam żeby oduczyć dziecko wcinać słodycze. Krzysiowi bardzo smakują te owoce liofilizowane a dobieram się do nich i ja. Super alternatywa dla innych słodkich przekąsek. Wcinamy je z synkiem prosto z tuby. Mamy kilka różnych smaków żeby sie nie znudziło. Są pyszne!
Basia